ردیف پرسش پاسخ
1آیا موضوع تحقیقاتی ام مناسب این کنفرانس است؟مقالات قابل طرح در این کنفرانس می تواند شامل نتایج مطالعات و پژوهش های پژوهشگران در حوزه های مرتبط با محورهای ارائه شده در این کنفرانس باشد.
پژوهشگران محترم می توانند با توجه به محورهای کنفرانس، مقالات خود را به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.
2چگونه در سایت ثبت نام کنم ؟برای ثبت نام در سایت، می توانید فرم ثبت نام را از قسمت ثبت نام در کنفرانس و ارسال مقاله کامل کنید.
3چگونه از اخبار و اطلاعیه های کنفرانس مطلع شوم؟از طریق منوی اطلاع رسانی در وبسایت کنگره، می توانید از اخبار و اطلاعیه های کنفرانس آگاه شوید.
4قالب نگارش مقالات و سایر فرم های مرتبط را از کجا دریافت کنم؟با مراجعه به راهنمای نگارش مقالات از طریق منوی ثبت نام در کنفرانس و ارسال مقاله، می توانید این موارد را دریافت کنید.
5چگونه مقالات خود را ارسال کنم؟با مراجعه به منوی ارسال مقاله در پنل کاربری خود می توانید فایل چکیده مقاله خود را ارسال نمایید و با مراجعه به منوی وضعیت مقاله می توانید اصل مقاله خود را ارسال نمایید.
6آیا می توان مقاله را برای دبیرخانه ایمیل کرد؟ارسال مقاله توسط نویسندگان محترم تنها از طریق سامانه کاربران کنفرانس امکان پذیر است و مقالاتی که به هر طریقی جز سامانه کنفرانس ارسال شوند، در دستور کار دبیرخانه قرار نخواهند گرفت.
7کنفرانس در چه پایگاه های علمی نمایه می شود؟در  پایگاه علمی سیویلیکا نمایه خواهد شد.
8هر نویسنده چند مقاله می تواند برای کنفرانس ارسال کند؟هر نویسنده به عنوان نویسنده اول حداکثر می تواند 5 مقاله برای بررسی به دبیرخانه کنفرانس ارسال نماید. به مقاله ششم و بعد از آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.
9آیا امکان شرکت در کنفرانس بدون داشتن مقاله وجود دارد؟شرکت در کنفرانس بدون مقاله، برای عموم پژوهشگران و علاقه مندان، آزاد است.فایل های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.6)